<< Los Nr. 312 - Bayern 5 ...   Los Nr. 314 - ... >>

Los Nr. 313 - Auction 151 - Coins Auction

Ausrufpreis:
150,00 EUR

Hessen
5 Mark, 1876, Ludwig III., Randfehler, berieben, ss., Katalog: J. 67 ss